mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Sochocin- mobilny serwis

MOBILNA WULKANIZACJA SOCHOCIN

Ważna mocna strona naszej firmy to zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty uwzględniającej różnorodne usługi, takie jak między innymi:

– naprawa opon u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół,
– profesjonalna naprawa kół na miejscu uszkodzenia,
– wymiana kół z felgami,
– nowoczesne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON SOCHOCIN

Jesteśmy więc w stanie pochwalić się szerokim zakresem wsparcia uwzględniającym różne formy działalności. Nasze wsparcie jest kierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak również do przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Umiemy skutecznie poradzić sobie z naprawą mobilną ogumienia w pojazdach osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

MOBILNY SERWIS OPON TIR SOCHOCIN – Czemu oferta naszej firmy jest godna zainteresowania?

Sporo klientów docenia świadczenie przez nas pracy całodobowo, również w święta, weekendy i inne dni wolne od pracy, niezależnie od pory dnia. Nasza pomoc wyklucza konieczność samodzielnej naprawy lub wymiany koła oraz przywożenia go do stacjonarnego serwisu wulkanizacyjnego. Należy jedynie zaczekać na naszych fachowców wykonujących usługi z dbałością o ich doskonałą jakość i efektywność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SOCHOCIN 24H

Do grona naszych mocnych stron można zaliczyć zatrudnianie zespołu mogącego się pochwalić rozległą wiedzą, wysokimi kwalifikacjami oraz świetnymi umiejętnościami i dużym doświadczeniem. Regularnie bierzemy udział w profesjonalnych szkoleniach sprawiających, że jakość naszego wsparcia jest dostosowana do stale rosnących wymagań branżowych.

Nie wolno zapominać o naszym sprzęcie. Korzystamy z aut dostawczych wyposażonych w stosowne zasilanie oraz wyposażenie do montażu, wyważania oraz pozostałych form naprawy ogumienia w terenie lub u zleceniodawcy. Nic więc dziwnego, że wspomniane zalety przekładają się na duże grono zadowolonych klientów oraz na naszą ugruntowaną pozycję rynkową.

5/5 - (1 vote)