mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Sochaczew – mobilny serwis opon

Sochaczew jest miejscowością znajdującą się na terenie województwa mazowieckiego. Stanowi ona siedzibę powiatu sochaczewskiego. Działa tu wiele firm i instytucji oraz mieszka sporo ludzi korzystających z różnych typów pojazdów na co dzień. Oferta naszej firmy obejmuje wsparcie zmotoryzowanych klientów w zakresie realizacji usług wulkanizacji mobilnej.

Dojeżdżamy: Brzeziny, Łowicz, Skierniewice, Żyrardów, Zelów, Głowno, Błonie, Łask, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łyszkowice, Teresin, Grodzisk Mazowiecki

Bogata oferta usługowa związana z wulkanizacją mobilną w Sochaczewie

Nasza oferta jest rozległa i bardzo ciekawa. Obejmuje ona między innymi wykonywanie następujących typów usług:

  • skuteczna i profesjonalna naprawa ogumienia u klientów,
  • sezonowa i awaryjna wymiana opon na jednym komplecie felg (ze stali lub aluminium),
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół z felgami,
  • naprawa uszkodzonego ogumienia w terenie,
  • kontrola ciśnienia w kołach,
  • precyzyjne pompowanie kół,
  • wyważanie kół w samochodach w trybie mobilnym.

Naszą ofertę przygotowaliśmy dla klientów indywidualnych oraz firm, instytucji i pozostałych podmiotów korzystających z wielu typów samochodów. Nasze standardowe i kompleksowe działania wulkanizacyjne wykonujemy we wszystkich markach i modelach aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także w ciągnikach i naczepach TIR.

Nasze najważniejsze zalety

Profesjonalna oferta usługowa naszej firmy obejmuje całoroczne działania wykonywane niezależnie od dnia i jego pory. Po kontakcie drogą telefoniczną, należy poczekać na przyjazd naszych pracowników, którzy przeprowadzą efektywną i bezproblemową naprawę. Nie trzeba więc martwić się samodzielnym demontażem koła oraz dostarczaniem go do serwisu działającego stacjonarnie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SOCHACZEW 24H

Pracują u nas fachowcy posiadający wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie branżowe. Ich wiedza jest szeroka i idzie w parze z doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Takie atuty sprawiają, że jakość naszych usług jest bardzo wysoka. Ponadto osoby zatrudnione w naszym serwisie przechodzą regularne szkolenia w zakresie profesjonalnej mobilnej wulkanizacji.

Posiadamy pojazdy serwisowe z nowoczesnym wyposażeniem do szeroko pojętej wulkanizacji mobilnej. Korzystamy też z własnych źródeł zasilania, takich jak agregaty i akumulatory umożliwiające realizację zleceń bez dostępu do standardowej sieci elektrycznej.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się