mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Sobótka – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Sobótka – najważniejsze atuty naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności fachowców posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są regularnie polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną ważną mocną stroną naszego serwisu jest realizowanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON SOBÓTKA

Należy też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR SOBÓTKA – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa kół na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SOBÓTKA 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Gwarantujemy efektywny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)