mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Słupsk – mobilny serwis opon

Słupsk jest miastem powiatowym i jedną z większych miejscowości w województwie pomorskim. Jest to duża lokalizacja stanowiąca miejsce zamieszkania wielu ludzi i siedzibę różnych firm. Ponadto bliskość miejscowości turystycznych (np. Ustka) i morza sprawia, że na lokalnych trasach można odnotować spory ruch samochodowy, szczególnie w sezonie letnich wakacji. Nic więc dziwnego, że w tym regionie obserwowany jest wielki popyt na usługi motoryzacyjne, takie jak oferowana przez nasz mobilna wulkanizacja.

Mobilna wulkanizacja na terenie Słupska i jej atuty

Nasze pojazdy serwisowe są bogato wyposażone w sprzęt do kompleksowych działań wulkanizacyjnych poza warsztatem stacjonarnym. Posiadamy również własne źródła zasilania, aby dokonywać napraw w różnych miejscach na trasie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SŁUPSK 24H

Nasi słupscy klienci mogą liczyć na realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok, również w czasie świąt, weekendów czy też późno w nocy. Zachęcamy do kontaktu i zgłaszania awarii pod naszym alarmowym numerem telefonu. Nasze wsparcie sprawia, że nie trzeba się niczym martwić i po naprawie można ruszyć w dalszą drogę.

W naszej firmie pracują doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy, którzy dysponują szeroką wiedzą oraz perfekcyjnymi umiejętnościami. Te atuty w połączeniu z porządnym sprzętem, przekładają się na wysoką precyzję oraz jakość świadczonych usług.

Mobilny serwis opon Słupsk – bogata oferta usługowa

Klienci naszego serwisu mają zapewniony dostęp do fachowej i interesującej oferty. Obejmuje ona między innymi następujące typy wsparcia:

  • naprawa opon u klientów i na trasie,
  • kontrola ciśnienia powietrza i pompowanie kół,
  • dokładne i efektywne wyważanie,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół wraz z felgami albo opon na jednym zestawie felg.

Nasze wsparcie jest kierowane do klientów indywidualnych, firmowych, instytucji oraz innych podmiotów, które działają w różnych branżach. Skutecznie działamy, jeśli chodzi o wulkanizację w autach osobowych, dostawczych, ciężarowych i zestawach TIR.

4/5 - (37 votes)