mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Słupca – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Słupca – istotne mocne strony naszego serwisu

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności mechaników mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON SŁUPCA

Należy również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR SŁUPCA – Naprawa opon 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa opon na trasie lub u klienta,
– kontrola ciśnienia opon i ich pompowanie,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SŁUPCA 24H

Jak widać, posiadamy interesującą ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów samochodów. Gwarantujemy skuteczny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)