mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Słubice – mobilny serwis opon

Jesteśmy grupą mającą duże doświadczenie w sektorze terenowej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie wykonywać działania charakterystyczne dla warsztatów stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak to, że dojeżdżamy do usługobiorców lub w teren.

Wysokie kwalifikacje personelu to podstawa

W naszej firmie zatrudniamy osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz perfekcyjnie znają się na zadaniach związanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy innowacyjne wyposażenie, które zapewnia szybkie tempo i dużą precyzję pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Przydatne i praktyczne usługi całodobowe

Zatrudnieni przez nas wykwalifikowani fachowcy wykonują zadania dla osób prywatnych, firm oraz pozostałych użytkowników i właścicieli samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych z naczepami. Pomocy mogą u nas poszukiwać też użytkownicy samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Każdemu proponujemy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawa oraz klejenie pękniętych opon,
– wymiana ogumienia na jednym komplecie obręczy,
– wymienianie kół z felgami,
– fachowe wyważanie ogumienia,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszego wsparcia. Należy wspomnieć, że docieramy do zleceń w trybie 24h przez cały rok, również w weekendy, święta oraz inne dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zachęcamy do wybrania naszych usług.

5/5 - (1 vote)