mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Sławków – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Sławków – najważniejsze mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są stale polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną zaletą naszej firmy jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON SŁAWKÓW

Trzeba też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR SŁAWKÓW – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi zleceniami:

– naprawa kół na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SŁAWKÓW 24H

Jak można zauważyć, posiadamy szeroką ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów samochodów. Gwarantujemy efektywny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)