mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Sława – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Sława – najważniejsze atuty naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności specjalistów posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są regularnie polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną ważną mocną stroną naszego serwisu jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić sporo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON SŁAWA

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR SŁAWA – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi zleceniami:

– naprawa ogumienia w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SŁAWA 24H

Jak widać, posiadamy ciekawą ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Oferujemy profesjonalny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)