mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Skwierzyna – mobilny serwis opon

Jesteśmy grupą mającą wieloletnie doświadczenie w branży mobilnej naprawy opon. Jesteśmy w stanie realizować działania typowe dla firm stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że przyjeżdżamy do klientów lub w teren.

Profesjonaliści zajmujący się fachową wulkanizacją w terenie

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnione są osoby, które są stosownie przeszkolone oraz idealnie znają się na zleceniach powiązanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy nowoczesne wyposażenie, które zapewnia sprawne tempo i dużą precyzję pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Interesująca oferta usługowa

Pracujący u nas wykwalifikowani pracownicy realizują zadania na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i posiadaczy samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas poszukiwać też użytkownicy samochodów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Wszystkim proponujemy ofertę uwzględniającą usługi, takie jak:

– naprawa i klejenie uszkodzonych opon,
– wymiana gum na jednym zestawie obręczy,
– wymienianie kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie ogumienia,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszego wsparcia. Należy zaznaczyć, że wyjeżdżamy do zleceń w trybie 24h przez cały czas, również w weekendy, dni świąteczne oraz inne dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)