mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Skierniewice – mobilny serwis opon

Skierniewice to miasto położone w województwie łódzkim w połowie drogi pomiędzy Łodzią, a Warszawą. Jest to siedziba wielu firm i instytucji oraz miejsce zamieszkania sporego grona ludzi korzystających na co dzień z własnych pojazdów. Nasza firma oferuje takim zmotoryzowanym osobom i podmiotom usługi związane z wulkanizacją mobilną.

Bogata oferta usługowa związana z wulkanizacją mobilną w Skierniewicach

Nasza oferta jest rozległa i bardzo ciekawa. Obejmuje ona na przykład realizację poniższych typów usług:

  • skuteczna i profesjonalna naprawa opon u klientów,
  • sezonowa i awaryjna wymiana ogumienia na jednym zestawie felg (stalowych lub aluminiowych),
  • naprawa uszkodzonego ogumienia w terenie,
  • kontrola ciśnienia w kołach,
  • precyzyjne pompowanie kół,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół z felgami,
  • wyważanie kół w pojazdach w trybie mobilnym.

Naszą ofertę przygotowaliśmy dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców, instytucji i pozostałych podmiotów korzystających z wielu typów pojazdów. Nasze standardowe i kompleksowe działania wulkanizacyjne wykonujemy we wszystkich markach i modelach aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także w ciągnikach i naczepach TIR.

Nasze mocne strony

Profesjonalna oferta usługowa naszej firmy obejmuje całoroczne działania realizowane niezależnie od dnia i godziny. Po kontakcie telefonicznym, należy zaczekać na przyjazd naszych pracowników, którzy przeprowadzą skuteczną naprawę. Nie trzeba więc martwić się samodzielnym demontażem koła oraz dostarczaniem go do serwisu działającego stacjonarnie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SKIERNIEWICE 24H

Posiadamy pojazdy serwisowe z innowacyjnym wyposażeniem do szeroko pojętej wulkanizacji mobilnej. Korzystamy też z własnych źródeł energii elektrycznej, takich jak agregaty i akumulatory umożliwiające realizację zleceń bez dostępu do standardowego zasilania elektrycznego.

Pracują u nas fachowcy posiadający spore kwalifikacje i duże doświadczenie zawodowe. Ich wiedza jest szeroka i idzie w parze z doskonałymi zdolnościami praktycznymi. Takie mocne strony sprawiają, że jakość naszych usług jest bardzo wysoka. Dodatkowo osoby pracujące w naszym serwisie przechodzą regularne szkolenia pod kątem profesjonalnej mobilnej wulkanizacji.

5/5 - (1 vote)