mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Sieradz – mobilny serwis opon

Sieradz to jedna z istotniejszych miejscowości województwa łódzkiego. Znacząca gęstość zaludnienia łączy się tutaj z istnieniem wielu firm i instytucji z różnych branż. Przekłada się to na duży ruch samochodowy na drogach lokalnych. Wielu klientów z tego regionu, posiadających różne typy samochodów, decyduje się na korzystanie z usług motoryzacyjnych, takich jak na przykład nasz fachowy mobilny serwis ogumienia.

Dojeżdżamy: Radomsko, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Przedburz, Wolburz, Ręczno, Grabica, Wola Krzysztoporska, Gorzkowice, Żarnów, Kamieńsk, Wola Mikorska, Bełchatów, Zduńska Wola, Złoczew

Mobilny serwis ogumienia w Sieradzu i jego oferta

Dysponujemy interesującą oraz rozległą ofertą, która jest związana z wymianą, naprawą, serwisem, pompowaniem oraz wyważaniem opon i kół na trasie albo u klienta. Z naszej pomocy mogą korzystać osoby prywatne, firmy, instytucje oraz pozostałe podmioty reprezentujące różne branże. Zapewniamy fachową wulkanizację mobilną w samochodach ciężarowych, zestawach TIR, a także pojazdach osobowych i dostawczych.

Ważne zalety naszego mobilnego serwisu opon w Sieradzu

Pracują u nas wykwalifikowani oraz doświadczeni fachowcy mogący się pochwalić wysokimi kwalifikacjami w zakresie wulkanizacji. Dzięki temu efektywnie wykonujemy standardowe, jak również bardziej skomplikowane naprawy. Regularne szkolenia pozwalają nam jeszcze bardziej poszerzać kwalifikacje i dopasować nasze usługi do stale rosnących wymagań rynkowych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SIERADZ 24H

Członkowie naszego personelu świadczą usługi całodobowo, również podczas weekendów, świąt oraz w późnych godzinach nocnych. Naszym atutem jest więc przyjmowanie zgłoszeń w trybie 24/7 przez cały rok. Są one oczywiście przyjmowane po kontakcie telefonicznym pod naszym numerem alarmowym.

W naszych pojazdach serwisowych znajdują się urządzenia do naprawy, demontażu, pompowania i wyważania kół. Są one dostępne wraz z akumulatorami i agregatami. Dzięki temu mamy możliwość wykonywania napraw i usług w terenie, w miejscach bez dostępu do standardowego zasilania z sieci elektrycznej.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się