mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Siemianowice Śląskie – mobilny serwis opon

Siemianowice Śląskie to miejscowość znajdująca się na obszarze aglomeracji katowickiej, w województwie śląskim. Stanowi ona siedzibę wielu firm działających w przemyśle oraz w innych branżach. Jest to też miejsce zamieszkania sporego grona ludzi korzystających na co dzień z wielu typów pojazdów mechanicznych. Dodatkowo w okolicach przebiegają liczne trasy, na czele z autostradami A1 i A4. To oznacza, że Bytom jest ważnym ośrodkiem komunikacyjnym. Wzmożony ruch na drogach w Siemianowicach Śląskich sprawia, że dużą popularnością cieszą się tutaj usługi motoryzacyjne, w tym nasza działalność mobilnego serwisu ogumienia. 

Mobilna wulkanizacja w Siemianowicach Śląskich – mocne strony

Posiadamy samochody serwisowe z nowoczesnym wyposażeniem do kompleksowej naprawy i serwisu ogumienia w terenie. W skład naszego sprzętu wchodzi też zasilanie umożliwiające pracę w terenie (agregaty i akumulatory).

Dojeżdżamy: Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Czeladź, Świętochłowice, Ruda Śląska, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Bytom, Jaworzno, Mikołów, Tychy, Knurów

Naszym klientom z Siemianowic i okolic, gwarantujemy realizację usług w trybie całodobowym przez cały rok, również w okresie świątecznym, podczas weekendów oraz w późnych godzinach nocnych. Kontakt z naszą firmą jest możliwy drogą telefoniczną niezależnie od dnia i godziny. Dzięki naszej pomocy klienci mogą uniknąć kłopotów związanych z samodzielną wymianą kół oraz dostarczania uszkodzonych opon do serwisów stacjonarnych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 24H

Nasz serwis zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów mogących się pochwalić szeroką wiedzą oraz doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Mamy więc do czynienia z kluczowymi atutami sprawiającymi, że realizowane przez nas zadania są skuteczne. Ponadto regularnie uczestniczymy w szkoleniach, aby sprostać stale rosnącym wymaganiom rynkowym.

Mobilny serwis opon Siemianowice Śląskie – szeroki zakres usług

Klienci naszej firmy mają dostęp do ciekawej i fachowej oferty. Obejmuje ona między innymi poniższe działania:

  • naprawa opon na trasie i u klientów,
  • skuteczne i precyzyjne wyważanie kół,
  • awaryjna i sezonowa wymiana kół z felgami albo samych opon,
  • sprawdzanie ciśnienia powietrza w kołach i ich pompowanie.

Z naszej pomocy mogą korzystać osoby prywatne, firmy, instytucje oraz pozostałe podmioty reprezentujące zróżnicowane branże. Jesteśmy skuteczni w działaniach wulkanizacyjnych realizowanych w pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz zestawach TIR.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się