mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Siedlce – mobilny serwis opon

Siedlce są miejscowością położoną na terenie województwa mazowieckiego. Jest to miejsce zamieszkania sporej liczby ludzi oraz siedziba wielu firm, instytucji i pozostałych podmiotów. Wiele osób oraz firm korzysta z różnych pojazdów. To dlatego różne usługi motoryzacyjne, w tym nasz mobilny serwis opon, cieszą się ogromną popularnością.

Mobilna wulkanizacja Siedlce – mocne strony naszego serwisu

Bardzo ważną zaletą naszej firmy jest zatrudnianie doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów. Korzystamy z usług fachowców mogących się pochwalić szeroką wiedzą, świetnymi umiejętnościami oraz wieloletnim doświadczeniem branżowym. Te cechy i atuty są przez nas regularnie rozwijane w ramach specjalnych szkoleń. Nasi pracownicy potrafią skutecznie wykonywać standardowe i bardziej złożone zlecenia u klientów, a także w terenie.

Ważna jest też całodobowa realizacja zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Innymi słowy, przyjmujemy zlecenia o każdej porze dnia lub w godzinach nocnych. Pracujemy też w święta, weekendy i inne dni wolne od pracy. Nasze wsparcie pozwala zaoszczędzić czas i nerwy, ponieważ nie ma konieczności samodzielnej naprawy koła lub jego dostarczanie do wulkanizacji stacjonarnej. Po wykonaniu naprawy auto jest gotowe do dalszej jazdy.

Możemy również pochwalić się profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem. Korzystamy z wyposażenia, które umożliwia wykonywanie mobilnych usług z zakresu montażu i wyważania. Ponadto posiadamy sprężarki oraz wiele innych narzędzi i urządzeń. Własne zasilanie (akumulatory i agregaty) pozwalają z kolei na wykonywane usług bez dostępu do prądu.

Bogata oferta mobilnego serwisu ogumienia w Siedlcach

Kolejną zaletą naszej firmy jest zapewnienie dostępu do szerokiej oferty usługowej. Można w niej znaleźć poniższe usługi:

  • kontrola poziomu ciśnienia w kołach i ich pompowanie,
  • profesjonalne wyważanie kół,
  • skuteczna naprawa ogumienia u klienta lub na trasie,
  • wymiana kół albo opon przed sezonem czy też w przypadku awarii.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SIEDLCE 24H

Kompleksowe usługi z zakresu serwisu mobilnego ogumienia są dostępne dla klientów indywidualnych, firm oraz pozostałych podmiotów posiadających różne rodzaje pojazdów. Wspieramy klientów posiadających samochody osobowe, dostawcze, pojazdy ciężarowe i specjalne.

3.9/5 - (13 votes)