mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Serock – mobilny serwis

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży mobilnej naprawy ogumienia. Potrafimy realizować zlecenia typowe dla firm stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że docieramy do klientów lub na trasę.

Specjalistyczny personel wulkanizacyjny

W naszej firmie zatrudniamy osoby, które są odpowiednio przeszkolone i perfekcyjnie znają się na zleceniach powiązanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy profesjonalne wyposażenie, które zapewnia szybkie tempo i dużą precyzję działania. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Ciekawa oferta usługowa dla każdego

Zatrudnieni przez naszą firmę wykwalifikowani pracownicy wykonują zlecenia dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i właścicieli pojazdów ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Pomocy mogą u nas poszukiwać też właściciele aut osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszej pomocy. Należy dodać, że wyjeżdżamy do zgłoszeń w trybie 24h przez cały rok, również w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)