mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Sępólno Krajeńskie – mobilny serwis

Jesteśmy grupą mającą spore doświadczenie w sektorze mobilnej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie realizować działania charakterystyczne dla serwisów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że dojeżdżamy do zleceniodawców lub na trasę.

Porządni pracownicy z branży wulkanizacyjnej

W naszym przedsiębiorstwie pracują osoby, które są stosownie przeszkolone i doskonale znają się na zleceniach związanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy fachowe wyposażenie, które gwarantuje szybkie tempo i wysoką dokładność pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Interesująca oferta usługowa dla każdego

Nasi wyspecjalizowani pracownicy realizują prace na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i właścicieli samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Wsparcia mogą u nas poszukiwać też użytkownicy pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu proponujemy ofertę obejmującą usługi, takie jak:

– naprawa i wulkanizacja uszkodzonych opon,
– wymiana ogumienia na jednym zestawie obręczy,
– wymiana kół z felgami,
– profesjonalne wyważanie opon,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszego wsparcia. Trzeba wspomnieć, że wyjeżdżamy do zgłoszeń w trybie 24/7 przez cały rok, również w weekendy, dni świąteczne i pozostałe dni wolne od pracy, jak również późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do wybrania naszej oferty.

5/5 - (1 vote)