mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Sanok – mobilny serwis opon

Sanok to jedna z kluczowych miejscowości województwa podkarpackiego. Na terenie tego miasta prowadzi działalność wiele podmiotów i przedsiębiorstwo oraz jest to miejsce zamieszkiwania sporego grona ludzi. Sanok to również istotny węzeł komunikacyjny, więc ogromny ruch drogowy w tym regionie nie powinien być niczym zaskakującym. Spora ilość samochodów przekłada się na wielki popyt na różne usługi z branży motoryzacyjnej. W naszej ofercie znajdą Państwo wsparcie w zakresie terenowego serwisu opon w Sanoku i okolicach.

Mobilna wulkanizacja Sanok – podstawowe mocne strony naszego serwisu

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności mechaników mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną mocną stroną naszego serwisu jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON SANOK

Trzeba również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR SANOK – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa opon na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR SANOK 24H

Jak można zauważyć, posiadamy interesującą ofertę obejmującą sporo typów usług. Należy podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Gwarantujemy profesjonalny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)