mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Rzeszów – mobilny serwis

Serdecznie zachęcamy klientów z Rzeszowa i okolic do sprawdzenia naszej oferty. Rzeszów to stolica województwa podkarpackiego i miejscowość zaliczana do grona większych oraz ważniejszych miast w Polsce. W Rzeszowie mieszka sporo osób oraz działalność prowadzi mnóstwo firm. W związku z tym na okolicznych trasach każdego dnia obserwowanych jest sporo pojazdów, które dość często wymagają serwisu opon. Nasza firma realizuje takie usługi wraz z dojazdem do klientów.

Mobilna wulkanizacja w Rzeszowie – mocne strony naszej oferty

Warto mieć na uwadze, że regularnie inwestujemy w nasz rozwój pod kątem zaplecza technicznego. Posiadamy więc nowoczesne sprężarki, urządzenia montażowe, wyważarki, agregaty, akumulatory oraz inne narzędzia i sprzęty. Dzięki takiemu sprzętowi możemy wykonywać zlecenia u klientów, a nawet bezpośrednio na trasie, gdzie doszło do awarii.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców mogących się pochwalić rozległą wiedza i doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Atuty te są bardzo ważne i sprawiają, że skutecznie realizujemy klasyczne oraz bardziej skomplikowane prace z zakresu wulkanizacji. Są one realizowane dokładnie oraz niezwykle sprawnie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR RZESZÓW 24H

Ważną zaletą naszej firmy jest całodobowe wykonywanie usług w trybie 24/7 przez cały rok. Innymi słowy udzielamy potrzebnej pomocy niezależnie od dnia czy też godziny. Poza tym nasze wsparcie zapewnia klientom pozbycie się stresu i zaoszczędzenie czasu, ponieważ należy jedynie poczekać na nasz serwis mobilny bez potrzeby transportu uszkodzonego ogumienia do firmy stacjonarnej.

Bogata oferta usług z zakresu wulkanizacji mobilnej w Rzeszowie

Dysponujemy szeroką ofertą usługową obejmującą fachowe serwisowanie ogumienia samochodowego. Poza tym wykonujemy wiele innych usług, takich jak na przykład:

  • wyważanie kół,
  • klejenie i inne naprawy opon na trasie albo u klienta (w domu lub siedzibie firmy),
  • wymiana kół razem z felgami i opon na jednym komplecie felg,
  • wymiana opon w przypadku awarii lub usługa sezonowa,
  • kontrola ciśnienia i uzupełnianie go do stosownej wartości (pompowanie).

Posiadamy rozległą ofertę usługową, która uwzględnia wiele istotnych form wsparcia. Trzeba zaznaczyć, że nasze usługi są stworzone z myślą o osobach prywatnych oraz firmach z różnych branż. Członkowie naszego personelu potrafią poradzić sobie z serwisem ogumienia w pojazdach specjalnych, samochodach osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

3.9/5 - (8 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się