mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Rzepin – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Rzepin – co warto wiedzieć o naszej firmie?

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności fachowców posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną zaletą naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON RZEPIN 24/7

Trzeba też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie pracy u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR RZEPIN – całodobowa naprawa i wymiana ogumienia

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi zleceniami:

– naprawa opon w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR RZEPIN 24H

Jak widać, przygotowaliśmy interesującą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów aut. Gwarantujemy skuteczny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)