mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Rymanów – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Rymanów – istotne mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności mechaników posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła jak również dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON RYMANÓW

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR RYMANÓW – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi zleceniami:

– naprawa opon na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR RYMANÓW 24H

Jak widać, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów samochodów. Zapewniamy profesjonalny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)