mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Rybnik – mobilny serwis

Rybnik to bardzo istotne miasto w województwie śląskim położone w pobliżu aglomeracji katowickiej. Na obszarze tej miejscowości działa wiele firm i instytucji. Ponadto jest to miejsce zamieszkania sporego grona osób. Za sprawą pobliskiej autostrady A1 oraz drogi 78, Rybnik to istotny węzeł komunikacyjny. Nic więc dziwnego, że na lokalnych drogach można zauważyć sporo samochodów. To przekłada się na spory popyt na usługi motoryzacyjne, takie jak na przykład nasz mobilny serwis ogumienia.

Mobilna wulkanizacja Rybnik – mocne strony naszego serwisu

Podstawowa zaleta naszego serwisu to zatrudnianie wykwalifikowanych fachowców posiadających duże doświadczenie, szeroką wiedzę i doskonałe umiejętności praktyczne. Dzięki regularnym szkoleniom, cechy te są stale rozwijane. Przekłada się to na skuteczną realizację zleceń u klientów albo bezpośrednio na trasie.

Kolejna mocna strona naszego serwisu to realizacja zleceń całodobowo przez cały rok. Nasze wsparcie jest dostępne w weekendy oraz dni wolne od pracy lub w późnych godzinach nocnych. Fachowe usługi umożliwiają zaoszczędzenie sporej ilości czasu i nerwów, ponieważ nie trzeba samodzielnie demontować koła i dostarczać go do stacjonarnego serwisu. Po wykonaniu przez nas usługi w terenie, można ruszyć w dalszą podróż.

Godny uwagi jest również nasz nowoczesny sprzęt. Posiadamy mobilne wyposażenie montażowe, przeznaczone do wyważania opon, a także sprężarki i pozostałe narzędzia niezbędne do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Dysponujemy również swoimi źródłami zasilania, dzięki którym można wykonywać zlecenia w trasie, z dala od sieci 230V.

Całodobowa wymiana opon i inne usługi w Rybniku

Jeśli mowa o naszych atutach to trzeba dodać, że gwarantujemy klientom szeroki zakres usług. Nasza pomoc w zakresie serwisu opon obejmuje między innymi poniższe działania:

  • naprawa opon u klienta lub na trasie,
  • awaryjna i sezonowa wymiana kół oraz opon na felgach,
  • profesjonalne wyważanie,
  • sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR RYBNIK 24H

Z naszych usług mogą korzystać osoby prywatne, firmy oraz instytucje korzystające z różnych typów samochodów. Gwarantujemy skuteczne wsparcie w zakresie serwisu opon w autach osobowych, dostawczych, ciężarowych i pojazdach specjalnych.

5/5 - (3 votes)