mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Rudnik nad Sanem – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Rudnik nad Sanem – kluczowe mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności fachowców posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są stale polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową zaletą naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszej pomocy możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić sporo czasu i stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła jak również dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON RUDNIK NAD SANEM

Należy też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR RUDNIK NAD SANEM – Naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR RUDNIK NAD SANEM 24H

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę obejmującą wiele typów usług. Należy podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Oferujemy skuteczny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)