mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Ruda Śląska – mobilny serwis

Ruda Śląska jest niezwykle ważnym miastem położonym w województwie śląskim na terenie aglomeracji katowickiej. Jest to jedno z centralnych miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Działa tu więc wiele firm reprezentujących branżę przemysłową. Dodatkowo przebiegająca w pobliżu autostrada A1, A4 i inne drogi sprawiają, że Ruda Śląska stała się istotnym węzłem komunikacyjnym. To przekłada się na spory ruch na lokalnych drogach oraz na wysoki popyt na usługi motoryzacyjne, w tym na nasz serwis mobilny ogumienia.

Mobilna wulkanizacja Ruda Śląska – kluczowe atuty naszego serwisu

Mocną stroną naszej firmy jest zatrudnianie wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy mogą się pochwalić rozległą wiedzą i doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Regularne szkolenia sprawiają, że nasi fachowcy stale rozwijają swoje zdolności. To oznacza efektywne wykonywanie zleceń u klientów w terenie, w miejscu awarii.

Mówiąc o zaletach, nie wolno zapominać o tym, że wykonujemy usługi w trybie 24/7 przez cały rok. Nasza pomoc jest oferowana w weekendy, dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Dzięki nam można zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów związanych z demontażem koła i dostarczaniem go do serwisu stacjonarnego. Po realizacji usługi na trasie, można udać się w dalszą podróż.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR RUDA ŚLĄSKA 24H

Warto również zwrócić uwagę na nasze nowoczesne wyposażenie. Korzystamy z mobilnego sprzętu montażowego i wyważającego, a także ze sprężarek i innych narzędzi czy też źródeł zasilania. Umożliwia to wykonywanie usług w miejscach, w których nie ma dostępu do standardowego prądu. Nasz profesjonalny sprzęt przekłada się na doskonałą jakość realizowanych usług.

Całodobowa wymiana opon – Ruda Śląska

Ważną mocną stroną naszej firmy jest również to, że zapewniamy naszym klientom bogaty zakres usług. Nasze wsparcie związane z serwisem opon uwzględnia między innymi następujące usługi:

  • skuteczna naprawa ogumienia u klienta lub na trasie,
  • skuteczne wyważanie kół,
  • sezonowa oraz awaryjna wymiana całych kół oraz opon na felgach,
  • kontrola ciśnienia i prawidłowe pompowanie.

Posiadamy szeroką ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Warto zaznaczyć, że są one przeznaczone dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji i innych podmiotów korzystających z różnych typów pojazdów. Usługi realizujemy skutecznie pod kątem serwisu ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i pojazdach specjalnych.

5/5 - (2 votes)