mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Różan – mobilny serwis

Jesteśmy firmą posiadającą ogromne doświadczenie w branży mobilnej naprawy opon. Jesteśmy w stanie wykonywać prace charakterystyczne dla firm stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że przyjeżdżamy do klientów lub w teren.

Wykwalifikowani specjaliści z branży wulkanizacyjnej

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnione są osoby, które są właściwie przeszkolone i doskonale znają się na zadaniach związanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy profesjonalne wyposażenie, które przekłada się na sprawne tempo i wysoką precyzję pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Bogaty zakres wykonywanych usług

Zatrudnieni przez nas wyspecjalizowani pracownicy wykonują prace dla osób prywatnych, firm oraz innych użytkowników i właścicieli pojazdów ciężarowych oraz ciągników siodłowych z naczepami. Pomocy mogą u nas szukać również użytkownicy aut osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim zapewniamy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawianie oraz klejenie zniszczonych opon,
– wymiana opon na jednym zestawie felg,
– wymienianie kół z felgami,
– fachowe wyważanie opon,
– kontrola ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszej pomocy. Należy zaznaczyć, że docieramy do zleceń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)