mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Ropczyce – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Ropczyce – najważniejsze atuty naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług fachowców mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną mocną stroną naszego serwisu jest wykonywanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON ROPCZYCE

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ROPCZYCE – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszej firmy jest zapewnienie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ROPCZYCE 24H

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Zapewniamy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)