mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Rogoźno – mobilny serwis

Jesteśmy firmą mającą ogromne doświadczenie w branży terenowej naprawy opon. Potrafimy realizować zadania charakterystyczne dla firm stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że dojeżdżamy do zleceniodawców lub na trasę.

Fachowe usługi wulkanizacyjne – profesjonalny zespół fachowców w Rogoźnie

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnione są osoby, które są odpowiednio przeszkolone i perfekcyjnie znają się na zadaniach związanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy innowacyjne wyposażenie, które zapewnia szybkie tempo i wysoką dokładność działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Rozległy zakres realizowanych usług – skuteczna obsługa wszystkich klientów

Zatrudnieni przez nas wyspecjalizowani fachowcy realizują zadania dla klientów indywidualnych, firm oraz innych użytkowników i właścicieli pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas poszukiwać również właściciele samochodów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu gwarantujemy ofertę obejmującą działania, takie jak:

– wymienianie kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie ogumienia,
– kontrola ciśnienia i uzupełnianie go w kołach,
– naprawa oraz klejenie uszkodzonych opon,
– wymiana gum na jednym zestawie obręczy.

Wystarczy jedynie kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszego wsparcia. Należy wspomnieć, że wyruszamy do zleceń w trybie 24h przez cały rok, również w weekendy, dni świąteczne oraz inne dni wolne od pracy, jak również w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)