mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Reda – mobilny serwis opon

Jesteśmy grupą posiadającą spore doświadczenie w branży mobilnej naprawy ogumienia. Potrafimy wykonywać zadania charakterystyczne dla serwisów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że dojeżdżamy do klientów lub w teren.

Fachowy personel wulkanizacyjny – wysoka skuteczność i działalność całodobowa

W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy osoby, które są właściwie przeszkolone i doskonale znają się na zadaniach związanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy profesjonalne wyposażenie, które zapewnia szybkie tempo i dużą precyzję pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Szeroka oferta usługowa dla każdego – sprawna pomoc 24/7!

Zatrudnieni przez naszą firmę wyspecjalizowani pracownicy realizują zadania dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i właścicieli samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych z naczepami. Wsparcia mogą u nas szukać również użytkownicy pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Wszystkim gwarantujemy ofertę obejmującą usługi, takie jak:

– naprawa i wulkanizacja pękniętych opon,
– wymiana ogumienia na jednym komplecie obręczy,
– wymienianie kół z obręczami,
– efektywne wyważanie ogumienia,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszej pomocy. Należy wspomnieć, że wyjeżdżamy do zgłoszeń w trybie 24/7 przez cały rok, również w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)