mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Reda – mobilny serwis opon

Reda jest jednym z ważniejszych miast znajdujących się na obszarze województwa pomorskiego. Spełnia ona niezwykle istotną rolę w branży przemysłowej, a także turystycznej. Dodatkowo jest to siedziba różnych firm i innych podmiotów oraz instytucji reprezentujących zróżnicowane branże. W Redzie mieszka też sporo ludzi korzystających na co dzień z samochodów. To przekłada się na znaczący ruch samochodowy na lokalnych drogach. Wszystkim zmotoryzowanym klientom z regionu Redy i Trójmiasta proponujemy wsparcie z zakresu mobilnego serwisu ogumienia.

Dojeżdżamy: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Reda, Wejherowo, Puck, Hel, Kosakowo, Sierakowice, Krokowa, Łężyce, Chwaszczyno, Bojano, Władysławowo, Łebsk, Jastrzębia Góra, Karwia, Luzino, Bolszewo

Bogata oferta działań z zakresu wulkanizacji w Redzie

Jeśli mowa o naszej ofercie to gwarantujemy klientom dostępność wielu ważnych rodzajów usług. Każdy może liczyć na przykład na następujące formy wsparcia:

  • naprawa ogumienia u klienta,
  • skuteczna naprawa opon na trasie,
  • wymiana kół razem z felgami,
  • wymiana ogumienia na jednym zestawie felg,
  • sprawdzanie szczelności, ciśnienia i pompowanie kół,
  • profesjonalne usługi wyważania.

Czemu warto skorzystać z naszych usług serwisowych?

Oferujemy wykonywanie usług w trybie całodobowym, również w weekendy oraz święta. To oznacza, że nasza pomoc jest dostępna niezależnie od dnia i jego godziny. Za sprawą naszych usług nie trzeba trudzić się samodzielną naprawą lub demontażem ogumienia oraz poszukiwaniem stacjonarnych warsztatów wulkanizacyjnych. Należy tylko zgłosić nam awarię drogą telefoniczną i poczekać na przyjazd naszych fachowców, którzy wykonają usługę w sposób skuteczny.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR REDA 24H

Bardzo ważny jest też nowoczesny sprzęt użytkowany przez naszych pracowników. Stale kładziemy nacisk na inwestowanie w nowoczesne pojazdy dostawcze dysponujące własnym zasilaniem oraz narzędziami i sprzętem do montażu, wyważania, naprawy i innych usług o charakterze wulkanizacyjnym wykonywanych mobilnie. Fachowe wyposażenie umożliwia zapewnienie maksymalnego zadowolenia klientów i wypracowanie ugruntowanej pozycji rynkowej.

Jeśli mowa o mocnych stronach naszej firmy to należy zaznaczyć, że zatrudniamy profesjonalistów, którzy posiadają szeroką wiedzę oraz duże kwalifikacje. Nie bez znaczenia są też ich umiejętności oraz doświadczenie. Zapewniamy regularne inwestycje w szkolenia poszerzające nasze kwalifikacje. To z kolei oznacza poprawę jakości wykonywanych zadań. To umożliwia właściwe dopasowanie się do stale rosnących oczekiwań klientów.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się