mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Recz – mobilny serwis opon

Jesteśmy grupą posiadającą ogromne doświadczenie w sektorze terenowej wulkanizacji. Potrafimy realizować zadania typowe dla firm stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak to, że docieramy do zleceniodawców lub w teren.

Porządni pracownicy z sektora wulkanizacji – skuteczna wymiana i naprawa kół w terenie

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnione są osoby, które są właściwie przeszkolone oraz perfekcyjnie znają się na zadaniach związanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy fachowe wyposażenie, które przekłada się na szybkie tempo i dużą dokładność pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Rozległa oferta wulkanizacyjna dla każdego – poważne podejście do standardowych i najtrudniejszych zleceń

Zatrudnieni przez nas wykwalifikowani pracownicy wykonują prace dla klientów indywidualnych, firm oraz pozostałych użytkowników i właścicieli samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR. Wsparcia mogą u nas poszukiwać też właściciele pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu proponujemy ofertę obejmującą usługi, takie jak:

– naprawianie oraz klejenie uszkodzonych opon,
– wymiana ogumienia na jednym komplecie obręczy,
– wymiana kół z obręczami,
– efektywne wyważanie opon,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszego wsparcia. Warto wspomnieć, że docieramy do zgłoszeń w trybie 24/7 przez cały czas, również w weekendy, dni świąteczne oraz inne dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)