mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Rawicz – mobilny serwis

Jesteśmy firmą posiadającą ogromne doświadczenie w branży terenowej naprawy opon. Jesteśmy w stanie wykonywać prace typowe dla warsztatów stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak fakt, że docieramy do zleceniodawców lub na trasę.

Fachowy personel wulkanizacyjny – nowoczesne usługi w Rawiczu

W naszym przedsiębiorstwie pracują osoby, które są stosownie przeszkolone oraz perfekcyjnie znają się na zadaniach związanych z ogumieniem. Do dyspozycji pracowników oddajemy innowacyjne wyposażenie, które gwarantuje szybkie tempo i dużą dokładność działania. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Szeroki zakres wykonywanych usług – całodobowa pomoc wulkanizacyjna na trasie

Zatrudnieni przez naszą firmę wyspecjalizowani fachowcy wykonują zlecenia na rzecz klientów indywidualnych, firm oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas szukać też użytkownicy pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu proponujemy ofertę uwzględniającą usługi, takie jak:

– naprawa oraz wulkanizacja zniszczonych opon,
– wymiana ogumienia na jednym komplecie obręczy,
– wymiana kół z felgami,
– skuteczne wyważanie kół,
– sprawdzanie ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy jedynie kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszej pomocy. Trzeba wspomnieć, że wyjeżdżamy do zgłoszeń w trybie 24/7 przez cały czas, również w weekendy, święta i pozostałe dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do wybrania naszej oferty.

5/5 - (1 vote)