mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Rawa Mazowiecka – mobilny serwis

Jesteśmy firmą mającą ogromne doświadczenie w branży terenowej wulkanizacji. Potrafimy realizować zlecenia charakterystyczne dla serwisów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że docieramy do usługobiorców lub w teren.

Porządny personel wulkanizacyjny – skuteczne wsparcie dla klientów z Rawy Mazowieckiej i okolic

W naszej firmie pracują osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz idealnie znają się na zadaniach związanych z ogumieniem. Do dyspozycji pracowników oddajemy innowacyjne wyposażenie, które gwarantuje sprawne tempo i wysoką dokładność działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Spory zakres wykonywanych usług – całodobowa obsługa wszystkich grup klientów

Pracujący w naszej firmie wyspecjalizowani fachowcy realizują prace na rzecz osób prywatnych, firm oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy pojazdów ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Wsparcia mogą u nas szukać również właściciele aut osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu zapewniamy ofertę obejmującą usługi, takie jak:

– naprawianie i wulkanizacja uszkodzonych opon,
– wymiana opon na jednym komplecie obręczy,
– wymiana kół z felgami,
– fachowe wyważanie kół,
– sprawdzanie ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszej pomocy. Warto dodać, że wyruszamy do zleceń w trybie 24/7 przez cały rok, również w weekendy, święta i pozostałe dni wolne od pracy, jak również w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)