mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Radzyń Chełmiński – mobilny serwis opon

Jesteśmy grupą posiadającą ogromne doświadczenie w sektorze terenowej wulkanizacji. Potrafimy realizować zlecenia typowe dla warsztatów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że docieramy do usługobiorców lub w teren.

Fachowy personel wulkanizacyjny gwarancją wysokiej jakości usług

W naszej firmie zatrudniamy osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz doskonale znają się na zleceniach związanych z ogumieniem. Do dyspozycji pracowników oddajemy fachowe wyposażenie, które zapewnia sprawne tempo i dużą precyzję pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych napraw.

Interesująca oferta wulkanizacyjna dostępna całodobowo dla każdego

Zatrudnieni przez naszą firmę wyspecjalizowani fachowcy wykonują prace dla klientów indywidualnych, firm oraz innych użytkowników i posiadaczy pojazdów ciężarowych oraz ciągników siodłowych z naczepami. Wsparcia mogą u nas szukać również użytkownicy samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Każdemu gwarantujemy ofertę uwzględniającą usługi, takie jak:

– naprawianie i wulkanizacja uszkodzonych opon,
– wymiana gum na jednym zestawie obręczy,
– wymienianie kół z felgami,
– efektywne wyważanie opon,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszej pomocy. Warto zaznaczyć, że docieramy do zleceń w trybie 24/7 przez cały czas, również w weekendy, święta oraz inne dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do wybrania naszej oferty.

5/5 - (1 vote)