mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Radzionków – mobilny serwis

Radzionków to jedna z ważniejszych lokalizacji województwa śląskiego. Na jej obszarze działa mnóstwo instytucji i przedsiębiorstwo oraz jest to miejsce zamieszkania sporego grona osób. Radzionków to również istotny węzeł komunikacyjny, więc spory ruch drogowy na tym terenie nie powinien być niczym zaskakującym. Spora ilość samochodów przekłada się na ogromny popyt na różne usługi motoryzacyjne. W naszej ofercie znajdziecie usługi w zakresie terenowego serwisu opon w Radzionkowie i regionie.

Mobilna wulkanizacja Radzionków – kluczowe mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności specjalistów posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON RADZIONKÓW

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR RADZIONKÓW – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR RADZIONKÓW 24H

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę obejmującą wiele typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Zapewniamy profesjonalny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (2 votes)