mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Radoszyce – mobilny serwis

MOBILNA WULKANIZACJA RADOSZYCE

Ważna mocna strona naszej firmy to zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty obejmującej zróżnicowane usługi, takie jak na przykład:

– naprawa ogumienia u usługobiorcy,
– sezonowa i awaryjna wymiana gum na obręczach,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie opon,
– efektywna naprawa ogumienia na miejscu usterki,
– wymiana kół z obręczami,
– profesjonalne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON RADOSZYCE

Możemy się więc pochwalić rozległym zakresem wsparcia uwzględniającym różnorodne usługi. Nasza oferta jest przygotowana zarówno do osób prywatnych, jak też do firm reprezentujących różne branże. Jesteśmy w stanie świetnie poradzić sobie z serwisem mobilnym ogumienia w pojazdach osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

MOBILNY SERWIS OPON TIR RADOSZYCE – Dlaczego oferta naszego serwisu jest godna zainteresowania?

Wielu klientów docenia realizację przez nas pracy całodobowo, również w okresie świąt, weekendy oraz inne dni wolne od pracy, niezależnie od pory dnia. Nasza pomoc wyklucza potrzebę samodzielnej naprawy i wymiany ogumienia oraz dostarczania go do stacjonarnego serwisu wulkanizacyjnego. Należy jedynie zaczekać na naszych pracowników wykonujących usługi dbając o ich doskonałą jakość oraz efektywność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR RADOSZYCE 24H

Do grona naszych atutów można zaliczyć zatrudnianie zespołu mogącego się pochwalić rozległą wiedzą, wysokimi kwalifikacjami oraz doskonałymi umiejętnościami i ogromnym doświadczeniem. Często bierzemy udział w specjalnych szkoleniach sprawiających, że jakość naszego wsparcia jest dopasowana do regularnie zwiększających się wymagań rynkowych.

Nie wolno zapominać o wyposażeniu naszej firmy. Korzystamy z samochodów dostawczych wyposażonych w odpowiednie zasilanie oraz sprzęt do montażu, wyważania oraz innych form naprawy opon na trasie albo u usługobiorcy. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że takie zalety przekładają się na rozległe grono zadowolonych klientów oraz na naszą pewną pozycję na rynku.

5/5 - (1 vote)