mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Radomsko – mobilny serwis opon

Radomsko to jedna z ważniejszych miejscowości położonych w województwie łódzkim. Spora gęstość zaludnienia idzie tutaj w parze z działalnością wielu firm oraz instytucji reprezentujących różne branże. To z kolei sprawia, że na lokalnych drogach można zauważyć sporo pojazdów mechanicznych. Radomsko jest też ważnym węzłem komunikacyjnym dzięki przebiegającej w pobliżu autostradzie A1. Spore grono klientów z tego terenu, posiadających własne samochody, podejmuje decyzję o skorzystaniu ze wsparcia motoryzacyjnego, takiego jak nasz mobilny serwis wulkanizacyjny.

Oferta mobilnego serwisu opon w Radomsku

Posiadamy ciekawą i dużą ofertę powiązaną z naprawą, wymianą, serwisem, pompowaniem, a także wyważaniem kół lub opon w terenie bądź u klienta. Nasza pomoc jest kierowana do klientów indywidualnych, firm, różnych instytucji oraz innych osób i podmiotów, bez względu na reprezentowaną branżę. Oferujemy wysoce profesjonalną mobilną wulkanizację w samochodach ciężarowych, osobowych, dostawczych oraz ciągnikach siodłowych i naczepach TIR.

Mocne strony naszego mobilnego serwisu ogumienia w Radomsku

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale znają się na nowoczesnej i profesjonalnej wulkanizacji. To z kolei przekłada się na efektywną realizację standardowych oraz bardziej złożonych napraw. Ponadto stale podążamy za technologią i rosnącymi standardami dzięki inwestowaniu w sprzęt oraz szkolenia dla pracowników.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR RADOMSKO 24H

W naszych autach serwisowych można znaleźć urządzenia do demontażu, naprawy, pompowania, a także wyważania kół samochodowych. Ponadto stosujemy agregaty i akumulatory pozwalające na realizowanie usług i napraw na trasie, w miejscach, w których brakuje dostępu do standardowego prądu sieciowego.

Osoby zatrudnione w naszej firmie realizują usługi w trybie całodobowym, również w okresie weekendów, świąt, dni wolnych od pracy oraz we wszystkie dni w godzinach standardowych i nocnych. Nasza istotna zaleta to całoroczna działalność 24/7. Aby skorzystać z naszej pomocy, wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną.