mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Radłów – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Radłów – kluczowe zalety naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności specjalistów mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną mocną stroną naszego serwisu jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON RADŁÓW

Należy również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła zasilania umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR RADŁÓW – Wymiana kół 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa kół na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR RADŁÓW 24H

Jak widać, przygotowaliśmy interesującą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów pojazdów. Zapewniamy efektywny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)