mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Radlin – mobilny serwis

Jesteśmy firmą mającą spore doświadczenie w sektorze mobilnej naprawy opon. Potrafimy wykonywać działania charakterystyczne dla warsztatów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że przyjeżdżamy do zleceniodawców lub w teren.

Porządni pracownicy z branży wulkanizacyjnej – gwarancja wysokiej jakości usług!

W naszej firmie zatrudnione są osoby, które są właściwie przeszkolone oraz perfekcyjnie znają się na zadaniach związanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy profesjonalne wyposażenie, które gwarantuje sprawne tempo i dużą precyzję pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z naszych napraw.

Rozległa oferta wulkanizacyjna dla każdego klienta potrzebującego serwisu opon

Nasi wykwalifikowani fachowcy realizują zlecenia dla osób prywatnych, firm oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas poszukiwać również właściciele aut osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Wszystkim zapewniamy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawianie i wulkanizacja zniszczonych opon,
– wymiana ogumienia na jednym zestawie felg,
– wymienianie kół z felgami,
– fachowe wyważanie opon,
– sprawdzanie ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszej pomocy. Warto dodać, że wyjeżdżamy do zgłoszeń całodobowo przez cały czas, również w weekendy, święta i pozostałe dni wolne od pracy, jak również późno w nocy. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)