mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Racibórz – mobilny serwis

Racibórz to jedna z istotniejszych miejscowości położona w województwie śląskim w regionie Katowic i Rybnika. Na jej obszarze działa wiele instytucji oraz firm reprezentujących wiele ważnych branż. Poza tym gęstość zaludnienia jest wysoka w tym mieście, jak i całej aglomeracji. Bliskość wielu ważnych dróg oznacza, że ruch pojazdów w regionie Raciborza jest duży. Przekłada się to na większe zapotrzebowanie na działania motoryzacyjne oraz nasz mobilny serwis opon.

Mobilna wulkanizacja Racibórz – kluczowe atuty naszego serwisu

W głównej mierze zatrudniamy wyspecjalizowanych profesjonalistów mogących się pochwalić dużą wiedzą, rozległym doświadczeniem oraz świetnymi umiejętnościami praktycznymi. Regularne szkolenia sprawiają z kolei, że stale rozwijamy te zdolności i utrzymujemy jakość naszych usług na bardzo wysokim poziomie.

Wykonujemy zlecenia w okresie weekendowym, świątecznym oraz w późnych godzinach w nocy. Działamy więc w trybie 24/7 niezależnie od dnia. Nasza pomoc sprawia, że nie ma potrzeby transportu uszkodzonej opony do stacjonarnego punktu naprawczego. Wykonujemy naprawy u klientów oraz bezpośrednio na miejscu awarii.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR RACIBÓRZ 24H

Nie należy zapominać o naszym nowoczesnym wyposażeniu. Używamy profesjonalnych urządzeń do wyważania i montażu, sprężarek mobilnych i innych narzędzi, a także z własnych źródeł energii. To dlatego potrafimy realizować naprawy na trasie bez dostępu do standardowej sieci elektrycznej.

Całodobowa wymiana ogumienia – Racibórz

Ważną zaletą naszej firmy serwisowej jest bogata oferta usługowa. Obejmuje ona na przykład poniższe prace:

  • skuteczna wulkanizacja ogumienia w terenie,
  • fachowe wyważanie kół samochodowych,
  • sezonowa i awaryjna wymiana całych kół lub samych opon,
  • pompowanie oraz kontrola szczelności kół.

Dysponujemy rozległą ofertą usługową. Jest ona kierowana do osób prywatnych, firm oraz różnych instytucji i podmiotów korzystających z wielu typów pojazdów. Radzimy sobie z mobilną wulkanizacją w autach ciężarowych, osobowych, dostawczych i pojazdach o charakterze specjalnym.

5/5 - (1 vote)