mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Pyrzyce – mobilny serwis opon

Jesteśmy grupą posiadającą ogromne doświadczenie w sektorze mobilnej naprawy ogumienia. Potrafimy realizować zlecenia typowe dla serwisów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że przyjeżdżamy do zleceniodawców lub w teren.

Wyspecjalizowani fachowcy z sektora wulkanizacyjnego – skuteczne naprawy i działania serwisowe

W naszej firmie zatrudnione są osoby, które są odpowiednio przeszkolone i perfekcyjnie znają się na zleceniach powiązanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy profesjonalne wyposażenie, które zapewnia szybkie tempo i dużą dokładność działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Obszerna oferta usługowa dla każdego – działalność 24/7 przez cały rok

Zatrudnieni przez nas wyspecjalizowani pracownicy realizują zlecenia na rzecz klientów indywidualnych, firm oraz innych użytkowników i właścicieli aut ciężarowych oraz zestawów TIR. Wsparcia mogą u nas szukać też użytkownicy samochodów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu zapewniamy ofertę uwzględniającą działania typowe dla serwisów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak możliwość dojazdu do klienta i działania w miejscach pozbawionych zasilania elektrycznego.

Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszej pomocy. Warto zaznaczyć, że wyjeżdżamy do zgłoszeń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, dni świąteczne i inne dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)