mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Puławy – mobilny serwis opon

Puławy to jedna z ważniejszych i bardziej znanych miejscowości województwa lubelskiego. Stanowi ona miejsce zamieszkania wielu osób oraz jest siedzibą różnych firm, instytucji, itp. Wiele osób i podmiotów z tego regiony korzysta z pojazdów mechanicznych, w których czasami może dojść do awarii ogumienia. Nasza rola polega na skutecznym mobilnym serwisie opon bez konieczności dojazdu do serwisu stacjonarnego.

Atrakcyjna oferta mobilnego serwisu opon w Puławach

Posiadamy ofertę obejmującą następujące działania:

  • profesjonalna i skuteczna naprawa ogumienia u klientów,
  • mobilna wulkanizacja wulkanizacja bezpośrednio na miejscu awarii,
  • kontrola szczelności ogumienia oraz precyzyjne pompowanie kół,
  • wymiana kół z felgami (sezonowo i awaryjnie),
  • wyważanie mobilne.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PUŁAWY 24H

Przygotowaliśmy naszą ofertę usługową dla klientów indywidualnych, różnych firm, instytucji oraz pozostałych podmiotów, niezależnie od ich branży. Oferujemy kompleksową mobilną wulkanizację w każdym typie pojazdu.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

Realizujemy zlecenia całodobowo (24/7) niezależnie od pory dnia. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie, a następnie udajemy się do klienta lub we wskazane miejsce na trasie w regionie Puław w celu przeprowadzenia serwisu lub naprawy. Dzięki nam nie ma konieczności poszukiwania warsztatów wulkanizacyjnych prowadzących stacjonarną działalność.

Posiadamy auta serwisowe z nowoczesnym sprzętem do montażu, wyważania, pompowania oraz naprawy wielu typów uszkodzeń ogumienia. Używamy też pojemnych akumulatorów i agregatów pozwalających na realizację zleceń poza stacjonarnymi warsztatami.

Pracują u nas wykwalifikowani, a także doświadczeni specjaliści mogący się pochwalić szeroką wiedzą oraz doskonałymi umiejętnościami o charakterze praktycznym. Są to bardzo istotne mocne strony, które przekładają się na świetną jakość i precyzję wykonywania zleceń.

5/5 - (1 vote)