mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Puck – wymiana opon na drodze

Jesteśmy firmą mającą spore doświadczenie w sektorze mobilnej wulkanizacji. Potrafimy realizować prace charakterystyczne dla firm stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że dojeżdżamy do zleceniodawców lub w teren.

Fachowe działania z zakresu wulkanizacji mobilnej

W naszym przedsiębiorstwie pracują osoby, które są odpowiednio przeszkolone i perfekcyjnie znają się na zleceniach związanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy fachowe wyposażenie, które zapewnia sprawne tempo i wysoką precyzję działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Bogata oferta usługowa dla wszystkich klientów w Pucku i okolicach

Zatrudnieni przez naszą firmę wyspecjalizowani pracownicy wykonują zadania dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i właścicieli samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych z naczepami. Wsparcia mogą u nas poszukiwać też użytkownicy pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Wszystkim proponujemy ofertę uwzględniającą usługi, takie jak:

– naprawianie oraz wulkanizacja pękniętych opon,
– wymiana gum na jednym zestawie felg,
– wymiana kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie ogumienia,
– kontrola ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy jedynie kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszego wsparcia. Należy zaznaczyć, że wyruszamy do zgłoszeń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, święta oraz pozostałe dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)