mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Przeworsk – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Przeworsk – kluczowe atuty naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są stale rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić sporo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON PRZEWORSK

Należy też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR PRZEWORSK – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi pracami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PRZEWORSK 24H

Jak widać, przygotowaliśmy bogatą ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Zapewniamy efektywny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)