mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Przemyśl – mobilny serwis opon

Przemyśl to istotna miejscowość województwa podkarpackiego, będąca siedzibą lokalnego powiatu. Obecność licznych firm i instytucji oraz władz powiatu sprawia, że ruch na tym terenie jest całkiem spory, jeśli chodzi o różne typy pojazdów. Zmotoryzowani klienci z Przemyśla mają dostęp do naszych profesjonalnych usług z zakresu mobilnego serwisu opon.

Atrakcyjna oferta usługowa – mobilny serwis ogumienia w Przemyślu

Posiadamy szeroką i ciekawą ofertę. Realizujemy między innymi poniższe usługi:

  • fachowa i skuteczna naprawa ogumienia u klientów,
  • awaryjna i sezonowa wymiana samych opon na jednym zestawie felg,
  • wulkanizacja poza serwisem stacjonarnym,
  • sprawdzanie ciśnienia w kołach i ich pompowanie,
  • wymiana kół i felg (awaryjnie oraz sezonowo),
  • wyważanie.

Przygotowaną przez nas ofertę usługową kierujemy do osób prywatnych, różnych instytucji, firm czy też podmiotów reprezentujących zróżnicowane branże. Potrafimy doskonale poradzić sobie z zadaniami wulkanizacyjnymi we wszystkich rodzajach, markach i modelach pojazdów.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

Oferta naszego serwisu firmy obejmuje realizację zleceń całodobowo przez cały rok, niezależnie od dnia i godziny. Po kontakcie telefonicznym należy tylko zaczekać na przyjazd naszych pracowników, którzy dokonają naprawy. Nie trzeba więc stresować się samodzielnym zdejmowaniem koła i jego dostarczaniem do serwisu działającego stacjonarnie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PRZEMYŚL 24H

Posiadamy auta serwisowe z nowoczesnym sprzętem do montażu i demontażu, naprawy, wyważania, sprawdzania ciśnienia i pompowania kół. Dodatkowo posiadamy własne źródła prądu (akumulatory, agregaty, itp.) pozwalające na wykonywanie zleceń poza serwisem stacjonarnym.

Zatrudniamy wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników posiadających rozległą wiedzę oraz świetne zdolności praktyczne. Są to ważne zalety, które przekładają się na świetną jakość wykonywanych zleceń. Ponadto członkowie naszego personelu przechodzą regularne szkolenia wulkanizacyjne.

5/5 - (1 vote)