mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Przemków – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Przemków – podstawowe mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową zaletą naszego serwisu jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON PRZEMKÓW

Trzeba też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR PRZEMKÓW – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa opon w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PRZEMKÓW 24H

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów samochodów. Zapewniamy skuteczny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
4.5/5 - (2 votes)