mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Pruszków – mobilny serwis opon

Pruszków to miasto powiatowe położone w województwie mazowieckim w aglomeracji warszawskiej. W pobliżu przebiega autostrada A2, więc jest to ważny węzeł komunikacyjny. W Pruszkowie mieszka sporo osób, działa wiele firm i różnych instytucji korzystających z różnych typów pojazdów. Nasza firma oferuje wsparcie dla zmotoryzowanych klientów w zakresie mobilnego serwisu ogumienia.

Dojeżdżamy: Piastów, Piaseczno, Michałowice, Brwinów, Podkowa Leśna, Reguły, Konstancin-Jeziorna, Izabelin, Milanówek, Komorów, Raszyn

Szeroka oferta usługowa – mobilny serwis opon w Pruszkowie

Posiadamy szeroką ofertę obejmującą między innymi poniższe usługi:

  • profesjonalna wymiana kół i felg,
  • sezonowa oraz awaryjna wymiana opon,
  • profesjonalna naprawa opon na trasie i u klientów,
  • sprawdzanie ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
  • skuteczna usługa mobilnego wyważania kół.

Posiadamy bogatą ofertę stworzoną z myślą o osobach prywatnych, firmach, instytucjach oraz pozostałych podmiotach, które reprezentują różne branże. Zapewniamy skuteczne wsparcie w zakresie mobilnej wulkanizacji w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i zestawach TIR.

Kluczowe atuty naszego serwisu

Oferujemy całodobowe wykonywanie usług, również w czasie świąt, podczas weekendów, a także we wszystkie dni w późnych godzinach nocnych. Oznacza to, że wyjeżdżamy do zleceń niezależnie od dnia i jego pory. Nasze wsparcie pozwala na uniknięcie samodzielnej naprawy, wymiany i dostarczania ogumienia do serwisów stacjonarnych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PRUSZKÓW 24H

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców mogących się pochwalić doskonałą wiedzą i umiejętnościami. Dzięki temu skutecznie radzimy sobie ze standardowymi, jak również trudniejszymi zadaniami wulkanizacyjnymi. Regularnie poprawiamy naszą wiedzę i umiejętności poprzez uczestniczenie w specjalistycznych szkoleniach.

Dysponujemy pojazdami dostawczymi z nowoczesnym sprzętem do wyważania, wulkanizacji, montażu ogumienia i innych usług serwisowych realizowanych w trybie mobilnym. Ponadto posiadamy własne agregaty i akumulatory, dzięki którym wykonujemy zlecenia w miejscach, w których nie ma standardowego zasilania elektrycznego.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się