mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Pruszcz Gdański – wymiana opon na drodze

Pruszcz Gdański to miejscowość położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim. Bliskość tak dużego miasta portowego sprawia, że w miejscowości tej działa sporo firm i instytucji oraz mieszka dużo osób. To dlatego każdego dnia po lokalnych drogach jeździ mnóstwo typów samochodów. Nic więc dziwnego, że usługi, takie jak nasza mobilna wulkanizacja, cieszą się dużą popularnością w tym regionie.

Szeroki wybór usług dla osób prywatnych oraz firm

Niezwykle ważną zaletą naszej firmy jest udostępnianie klientom szerokiej oferty usługowej uwzględniającej wiele typów pomocy. Członkowie naszego personelu potrafią na przykład realizować poniższe zadania:

  • naprawa opon i kół w miejscu awarii na trasie,
  • sezonowa wymiana ogumienia (z letniego na zimowe oraz z zimowego na letnie),
  • kontrola ciśnienia i pompowanie opon,
  • naprawa opon u klientów (w ich domach lub siedzibach firm),
  • wymiana kół z felgami,
  • wymiana ogumienia na felgach, gdy dojdzie do awarii,
  • wyważanie eliminujące drgania i poprawiające komfort podróży.

Mobilna wulkanizacja Pruszcz Gdański – podstawowe zalety

W głównej mierze oferujemy całodobową realizację usług, również w czasie świątecznym i weekendowym, więc na nasze wsparcie można liczyć każdego dnia i o dowolnej godzinie. Nasze usługi sprawiają, że klienci nie muszą martwić się naprawą we własnym zakresie lub przewożeniem uszkodzonych opon do stacjonarnych serwisów. Wystarczy zaczekać na naszych fachowców, którzy wykonają usługę dbając o odpowiednią jakość i efektywność oraz szybkie tempo pracy.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PRUSZCZ GDAŃSKI 24H

Nasi pracownicy korzystają z pojazdów dostawczych wraz ze sprzętem do kompleksowej wulkanizacji mobilnej z dala od tradycyjnego zasilania elektrycznego. Nasze wyposażenie przekłada się na szybkie tempo oraz wysoką jakość usług realizowanych zgodnie z technologią producentów pojazdów mechanicznych.

Mocna strona naszej firmy to wykwalifikowani pracownicy. Ich wiedza, doświadczenie i umiejętności praktyczne są bardzo istotne. Bez nich nie bylibyśmy w stanie skutecznie realizować zleceń spełniając nawet bardzo rygorystyczne wymagania klientów.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

4/5 - (4 votes)