mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Prudnik – mobilny serwis opon

Jesteśmy grupą mającą duże doświadczenie w branży terenowej naprawy ogumienia. Potrafimy wykonywać zadania typowe dla firm stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak to, że przyjeżdżamy do usługobiorców lub na trasę.

Porządni fachowcy z sektora wulkanizacyjnego – skuteczne usługi naprawcze i serwisowe w Prudniku

W naszej firmie zatrudniamy osoby, które są odpowiednio przeszkolone i perfekcyjnie znają się na zleceniach powiązanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy fachowe wyposażenie, które przekłada się na sprawne tempo i wysoką dokładność działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Rozległy zakres świadczonych usług – całodobowa obsługa wszystkich klientów

Zatrudnieni przez nas wykwalifikowani fachowcy realizują prace na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i właścicieli samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych z naczepami. Wsparcia mogą u nas szukać też właściciele samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim gwarantujemy ofertę obejmującą działania, takie jak:

– naprawa i klejenie uszkodzonych opon,
– wymiana ogumienia na jednym komplecie felg,
– wymiana kół z felgami,
– efektywne wyważanie opon,
– kontrola ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszej pomocy. Trzeba wspomnieć, że wyjeżdżamy do zleceń w trybie 24h przez cały rok, również w weekendy, święta oraz pozostałe dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zachęcamy do wybrania naszych usług.

5/5 - (1 vote)