mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Pruchnik – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Pruchnik – najważniejsze zalety naszego serwisu

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszej pomocy można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić sporo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON PRUCHNIK

Należy również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR PRUCHNIK – Wymiana kół 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi działaniami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PRUCHNIK 24H

Jak można zauważyć, posiadamy ciekawą ofertę obejmującą sporo typów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów samochodów. Zapewniamy skuteczny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)