mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Prabuty – serwis opon na trasie

MOBILNA WULKANIZACJA PRABUTY

Istotna zaleta naszej firmy to zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do bogatej oferty uwzględniającej zróżnicowane usługi, takie jak między innymi:

– naprawa opon u usługobiorcy,
– sezonowa i awaryjna wymiana opon na obręczach,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół,
– profesjonalna naprawa opon na miejscu awarii,
– wymiana kół z obręczami,
– nowoczesne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON PRABUTY

Jesteśmy więc w stanie pochwalić się szerokim zakresem wsparcia uwzględniającym różnorodne formy działalności. Nasze wsparcie jest kierowane zarówno do osób prywatnych, jak również do firm reprezentujących różnorodne gałęzie gospodarki. Jesteśmy w stanie świetnie poradzić sobie z serwisem mobilnym ogumienia w samochodach osobowych, dostawczych jak również zestawach TIR.

MOBILNY SERWIS OPON TIR PRABUTY – Dlaczego nasza oferta jest godna zainteresowania?

Wielu klientów docenia wykonywanie przez nas usług całodobowo, również w okresie świąt, weekendy oraz inne dni wolne od pracy, niezależnie od ich godziny. Nasza pomoc eliminuje konieczność samodzielnej naprawy i wymiany koła oraz przywożenia go do stacjonarnego serwisu wulkanizacyjnego. Należy jedynie poczekać na naszych pracowników wykonujących usługi dbając o ich optymalną jakość i skuteczność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PRABUTY 24H

Do grona naszych mocnych stron można uwzględnić zatrudnianie personelu mogącego się pochwalić rozległą wiedzą, wysokimi kwalifikacjami oraz świetnymi umiejętnościami i ogromnym doświadczeniem. Regularnie bierzemy udział w profesjonalnych kursach sprawiających, że jakość naszych usług jest dostosowana do regularnie zwiększających się wymagań branżowych.

Nie należy zapominać o sprzęcie naszego serwisu. Korzystamy z aut dostawczych wyposażonych w stosowne zasilanie oraz wyposażenie do montażu, wyważania oraz innych form naprawy kół w terenie albo u klienta. Nic więc dziwnego, że takie zalety przekładają się na szerokie grono zadowolonych usługobiorców oraz na naszą ugruntowaną pozycję na rynku.

5/5 - (1 vote)