mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Poznań – wymiana i fachowy serwis opon na drodze

Oferta naszej firmy obejmuje profesjonalne wsparcie związane z szeroko pojętymi działaniami wulkanizacyjnymi. Innymi słowy świetnie radzimy sobie z wymianą, serwisem i naprawą ogumienia w wielu typach maszyn. Z naszej oferty mogą korzystać posiadacze pojazdów:

– osobowych,
– dostawczych,
– terenowych,
– ciężarowych,
– maszyn budowlanych, rolniczych, itp.

Można zauważyć, że potrafimy udzielić pomocy niezależnie od typu, marki oraz modelu pojazdu, jak również niezależnie od rodzaju koła i opony. W każdym przypadku klient ma zapewnioną najwyższą możliwą jakość usług.

Wulkanizacja z dojazdem Poznań – profesjonalna obsługa całodobowa klientów

Przede wszystkim potrafimy wykonywać zlecenia zgodnie z wymaganiami klientów oraz technologią producentów pojazdów. Jesteśmy w stanie zapewnić standard usług porównywalny z działaniami serwisów stacjonarnych. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to bezproblemowy dojazd do klientów oraz bezpośrednio na trasę w celu dokonania skutecznej naprawy. Zapewniamy wysoką skuteczność, jakość oraz szybkie tempo działania.

Mamy świadomość tego, że nagła awaria ogumienia może się przytrafić w dowolnym momencie. W związku z tym wyjeżdżamy do zgłoszeń w trybie 24/7 przez cały rok. Można więc nas wzywać w weekendy, dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych.

Mobilna wymiana opon Poznań – wykwalifikowani fachowcy i nowoczesne wyposażenie

W naszej firmie pracują wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści. Posiadają oni stosowną wiedzę oraz umiejętności niezbędne do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Do ich dyspozycji oddajemy nowoczesne wyposażenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie i precyzyjnie wykonywać zadania nawet w miejscach, w których nie ma dostępu do prądu. Dysponujemy bowiem własnymi agregatami prądotwórczymi, jak również akumulatorami.

Mobilny serwis opon TIR Poznań – szeroka oferta usługowa dla każdego

Jesteśmy firmą oferującą szeroki zakres usług. Nasi wykwalifikowani fachowcy są więc w stanie wykonywać następujące zlecenia:

– klejenie uszkodzonych opon,
– wymiana nieszczelnych wentyli,
– naprawa uszkodzonych i pogiętych felg stalowych oraz aluminiowych,
– wymiana kół z felgami,
– wymiana opon na jednym zestawie felg,
– wyważanie.

Jak widać, proponujemy pełny zakres usług charakterystycznych dla serwisów stacjonarnych. Różnica polega na tym, że jesteśmy w stanie dojechać do naszego klienta lub na trasę. Dzięki nam można uniknąć holowania lub transportu uszkodzonej opony do serwisu. Po wykonanej usłudze można ruszyć w dalszą drogę.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR POZNAŃ 24H – fachowe podejście do zleceń

Podchodzimy profesjonalnie do wszystkich zleceń i klientów. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami transportowymi oraz innymi firmami i podmiotami dysponującymi różnymi typami pojazdów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, w przypadku pojawienia się potrzeby skorzystania z naszego wsparcia.

4.6/5 - (17 votes)