mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Poręba – mobilny serwis

Poręba to miejscowość zlokalizowana w województwie śląskim. Na terenie tego miasta prowadzi działalność sporo instytucji i przedsiębiorstwo oraz jest to miejsce zamieszkiwania sporego grona osób. Poręba to również istotny punkt komunikacyjny, więc spory ruch drogowy w tym regionie nie powinien być niczym nadzwyczajnym. Duża ilość samochodów przekłada się na duży popyt na różnorodne usługi z branży motoryzacyjnej. W naszej ofercie znajdą Państwo pomoc w zakresie terenowego serwisu ogumienia w Porębie i regionie.

Mobilna wulkanizacja Poręba – podstawowe atuty naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności specjalistów posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną ważną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON PORĘBA

Należy również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR PORĘBA – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi zleceniami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR PORĘBA 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy bogatą ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Zapewniamy efektywny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)