mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Polkowice – mobilny serwis

Polkowice to jedna z ważniejszych miejscowości województwa dolnośląskiego. Na terytorium go miasta prowadzi działalność sporo podmiotów i przedsiębiorstwo oraz jest to miejsce zamieszkania wielu osób. Polkowice to również istotny węzeł komunikacyjny, więc duży ruch drogowy na tym terenie nie powinien być niczym nadzwyczajnym. Spora ilość aut przekłada się na duży popyt na różnorodne usługi z branży motoryzacyjnej. W naszej ofercie znajdziecie wsparcie w zakresie terenowego serwisu opon w Polkowicach i regionie.

Mobilna wulkanizacja Polkowice – najważniejsze atuty naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności fachowców mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są stale polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną zaletą naszej firmy jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON POLKOWICE

Trzeba również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR POLKOWICE – Wymiana opon 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zapewnienie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa kół w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz – ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR POLKOWICE 24H

Jak widać, przygotowaliśmy interesującą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów samochodów. Zapewniamy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

4/5 - (2 votes)